Patent na nudę dzieci w podróży

Podróżowanie jest relaksującym i satysfakcjonującym doświadczeniem dla każdego, kto to robi. Jest to sposób na odłączenie się od świata i zabawy, i oczywiście jest to sposób spędzanie czasu z rodziną. Ale czasami rodzinne wakacje mogą się trochę skomplikować, ponieważ długie godziny na lotnisku lub siedzenie w samochodzie przez długi czas może być trochę nudne, a jeśli jest to nudne dla dorosłych, jak myślisz, jak czują się dzieci?

Oto kilka wskazówek, które sprawią, że niektóre etapy podróży będą bardziej zabawne, wygodne i relaksujące zarówno dla ciebie, jak i twojego dziecka.

Wybierz cel podróży dla całej rodziny

Wybierając miejsce na wakacje, ważne jest, aby wybrać je z myślą o wszystkich członkach rodziny, takie z którego każdy może korzystać i które ma wiele udogodnień i zajęć dostosowanych dla każdego członka rodziny, od najstarszego do najmłodszego. Możesz wybrać hotel z zajęciami rekreacyjnymi, strefami dla dzieci.

Skompletuj zestaw podróżny dla swojego malucha

Ważne jest, aby mieć kilka zabawek aby odwrócić uwagę dziecka podczas podróży, można spakować walizkę w której masz kolorowanki lub nawet pobrać interaktywne gry na urządzenia mobilne. Należy również spakować przekąski na wypadek, gdyby dziecko zgłodniało po drodze, a także butelkę wody. Zapytaj również o ich opinię! Pakując bagaż podręczny, zapytaj, co chcieliby zabrać ze sobą.

Wybierz towarzysza podróży

Powiedz swojemu maluchowi, aby wybrał sobie przyjaciela podróży na przykład pluszowego zwierzaka, który może mu towarzyszyć podczas lotów lub wycieczek i powiedz mu, aby opowiadał i mówił o wszystkim, co dzieje się podczas jego przygody. Dzięki temu twój maluch nie będzie się nudził.

Stwórz dla niego specjalną playlistę

Niezależnie od tego, czy jest to podróż drogowa czy lotnicza, możesz wybrać ulubioną muzykę swojego malucha, aby zapewnić mu rozrywkę, a jeśli jesteś w samochodzie, możesz śpiewać razem z nim, a nawet urządzić konkurs śpiewu. Muzyka może pochodzić z ich ulubionych filmów lub kreskówek.